Yok Artık 2 Full HD izle


FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yok Artık 2 Full HD izle

Geçen yıl ekranlara gelen yerli komedi filmi Yok Artık 2 ile geliyor. Devam halkasında Caner Özyurtlu yönetmenlik koltuğunda yer alıyor. Zafer Algöz, Şebnem Bozoklu, Şahin Irmak, Onur Buldu, Cem Gelinoğlu ve Yağmur Tanrısevsin oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Takside anlatılan yol hikayeleri etrafından dönen ilk filmin ardından bu kez olaylar berberde gelişiyor. Berber Adnan’ın anlattığı hikayeler Aykut, Meriç ve Merve karakterlerinin serüvenleri konu ediliyor. Türk sinemasının yükselen değerleri ve komedi dünyasının genç isimlerinden muhteşem bir film daha bekleniyor. Oldukça sevilen filmin devamı hayranları tarafından merakla takip ediliyor.

7 Ekim 2016 günü seyirci ile buluşmaya hazırlanan çalışmaya sosyal medya hesapları üzerinden olumlu tepkiler gelmeye başladı. Şahin Irmak komik saç stili ve anlattığı hikayelerle rolünün hakkını verdiği gelen haberler arasında yer alıyor.

Yok Artık 2 HD izle

Ali Kundilli filmleri ile çıkış yapan Cem Gelinoğlu yine izleyenleri güldürüp kıracak. Sürekli iş arayan bir tipi canlandıracak komedyen oyuncu geri çevrilip işe alınmayacak. Güldür Güldür televizyon şovuyla seyircilerin gönlünde taht kuran Onur Buldu ise evlenme arefesinde bir genci canlandıracak.

Komediye tam gaz devam sloganıyla afişe edilen çalışmanın kesinlikle ilkinden daha güzel olacağını düşünüyorum. Oyuncu ekibi, senaryosu ve set arkasının güçlü çalışması sonucunda güzel bir iş çıktığı belirtiliyor. 2015 yılında bir takside anlatılan hikayeler farklı zamanlara geri döndürmüştü. Bu sefer de berber Adnan komik bir dille tıraş ettiklerine anılarını dinletecek.

Yapılan araştırmalarda senaristin kaleminden serinin başka devam filmlerinin de olacağı konuşuluyor. Yerli filmler kategorisinde yer alan çalışma Türk sinemasına farklı bir pencereden bakıyor. Kahkaha tufanı eşliğinde geçireceğiniz dakikalar son derece keyifli olacak. Yok Artık! 2 filmini tek parça şeklinde kesintisiz olarak bulabileceksiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden yapacağını paylaşımlar bizim için son derece önemlidir. Aşağıya inerek yorum yap paneli üzerinden filmin fragmanı hakkında yapacağını yorumlar kullanıcılar için faydalı olacaktır.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 4.7

Yönetmen: Caner Özyurtlu

Oyuncular: Onur Buldu, Şebnem Bozoklu, Şahin Irmak, Yağmur Tanrısevsin, Cem Gelinoğlu, Güven Murat Akpınar, Zafer Algöz, Bülent Çolak

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?